Bradavice

 
 
 

 
 

0949 823 382

 
 
 
 

Ako sa zbaviť bradavíc?

Bradavice sú vo väčšine prípadov spôsobené ľudským papilómovýv vírusom HPV. Tento vírus spôsobuje narušenie epitelu kože. Pravdou je, že už každý z nás sa s týmto vírusom raz určite stretol, máme ho v sebe a ochorenie sa prejaví hlavne pri oslabenej imunite. Bradaviciam sa vo všeobecnosti darí hlavne vo vlhkom a teplom prostredí, z toho dôvodu sa vyskytujú hlave na miestach s týmito faktormi - teda spoločné priestory na kúpaliskách, wellness centrá.

Čo však s nimi ak ich už máme?

Samozrejme koľko prístupov, toľko možností liečby. V princípe sa môžeme baviť o dvoch základných. Teda lokálnej (existuje množstvo babských receptov alebo prípravkov v lekárňach) alebo komplexnej. Estetický výsledok našej liečby je samozrejme dôležitý, chceme, aby bradavica zmizla, ale dôležité je myslieť aj na jej latentné prebývanie v našom tele v podobe potlačeného HPV vírusu. Preto by sa tieto dva prístupy mali kombinovať.

Pre posilnenie Vašej imunity a potlačenie HPV vírusu Vám odporúčame pozrieť si našu ponuku prírodných produktov pre posilnenie imunity na stránke: www.bohatstvo-prirody.sk

Pre lokálnu liečbu prosím zbehnite do lekárne a pýtajte Duofilm. Dajú Vám ho aj bez predpisu wink